Herbarium Hotel

Wesele w zimowej aurze 

Wesele w zimowej aurze to coś dla prawdziwych romantyków. Drzewa otulone białym puchem, jezioro skute lodem, tańczące płatki śniegu…Czy może być piękniejsza sceneria do zdjęć ślubnych?

Okres zimowy to zdecydowanie piękny czas i warto rozważyć zawarcie związku małżeńskiego w takiej scenerii, bowiem korzyści płynących z takiego rozwiązania jest naprawdę mnóstwo – zarówno tych praktycznych, jak i tych skoncentrowanych na przepięknej odsłonie przyrody.

  • Przepiękna sceneria  - niesamowite możliwości stworzenia zimowych dekoracji. Natura w tym czasie staje się źródłem niezliczonych inspiracji.
  • Nietuzinkowe atrakcje – kulig, rzeźbienie w lodzie, ognisko… Zaskocz swoich Gości niebanalnymi atrakcjami, które zapadną w ich pamięci na długi czas.
  • Szeroki wybór terminów – to Ty decydujesz o każdym aspekcie własnego wesela. Nie ograniczają Cię zajęte miejsca Twojej wymarzonej orkiestry czy DJ.
  • Rodzina i bliscy w komplecie – czas urlopów dobiega końca i szansa, że wszyscy Goście pojawią się na uroczystości jest znacznie większa.
  • Czas gra dla Ciebie główną rolę!? Wesele z zimowej scenerii zorganizujesz już w 3 miesiące!

Może warto zastanowić się nad magicznym zimowym ślubem pośród niezwykłej scenerii otulonej płatkami śniegu i dać się porwać temu niepowtarzalnemu okresowi?

Napisz do nas 

* wartości wymagane

Rezerwuj onlineRezerwuj

Newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter. Otrzymasz drogą elektroniczną informacje o aktualnych promocjach, rabatach i konkursach.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, by otrzymywać najnowsze informacje dotyczące ofert i wybierz jedną z korzyści.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij