Herbarium Hotel

Filozofia Herbarium 

Herbarium Hotel & Spa wróciło do korzeni wykorzystując możliwości jakie daje natura. Motywem przewodnim Herbarium Hotel & Spa są zioła, których aromat unosi się w ogrodzie i parku pozwalając się zrelaksować i oderwać od rzeczywistości. Liczne romantyczne zakątki, urocze aleje wijące się wśród starego drzewostanu, malownicze stawy pozwalają naszym Gościom zagubić się wśród zieleni i prawdziwie odpocząć.

Herbarium Hotel & Spa to  luksusowy, czterogwiazdkowy obiekt położony w uroczej miejscowości Chomiąża Szlachecka oddalony zaledwie godzinę drogi od Poznania i Bydgoszczy. Doskonała lokalizacja hotelu usytuowanego na terenie 6 hektarowego parku z XIX wieku, nad brzegiem Jeziora Chomiąskiego jest wymarzonym miejscem wypoczynku i odnowy biologicznej. Zespół dworsko-parkowy składa się z zabytkowego Starego Dworu, stajni, stylowego Nowego Dworu i rustykalnej oficyny. Stary Dwór pochodzi z XIX wieku i znajduje się pod opieką konserwatora zabytków. Wszystkie budynki połączone są wygodnym podziemnym łącznikiem umożliwiającym korzystanie z atrakcji hotelu takich jak restauracja Werbena i SPA bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Harmonijne połączenie historii zabytkowego dworu z nowoczesnym designem to wizytówka obiektu. W komfortowo urządzonych wnętrzach zachowały się zabytkowe elementy, ceglane ściany i łukowe sklepienia.

Napisz do nas 

* wartości wymagane

Rezerwuj onlineRezerwuj

Newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter. Otrzymasz drogą elektroniczną informacje o aktualnych promocjach, rabatach i konkursach.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, by otrzymywać najnowsze informacje dotyczące ofert i wybierz jedną z korzyści.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij