Herbarium Hotel

Lobby Bar 

Zapraszamy do stylowego lobby baru, gdzie oferujemy szeroki wybór alkoholi, gorących napoi i świeżo wyciskanych soków. Przestrzeń lobby baru łączy się z piękną salą kominkową.To idealne miejsce, by rano zapaść się w wygodnym fotelu z filiżanką gorącej kawy, a wieczorem zrelaksować się przy dobrym winie.

Nasze koktajle wellness są skomponowane według filozofii nutritariańskiej. Używamy produktów o dużej wartości odżywczej, pochodzących z ekologicznych upraw. Staramy się, aby większość produktów pochodziła od lokalnych dostawców i przede wszystkim z naszego ogrodu m.in. jarmuż,  szpinak, marchew, jabłka oraz zioła. Dzięki temu jeden koktajl zapewnia nam maksymalnie dużo najważniejszych dla zdrowia człowieka substancji, a więc błonnika, fitozwiązków, witamin, minerałów, enzymów czy antyoksydantów. Oczywiście dbamy o to, aby nasze koktajle wellness były równie pyszne co zdrowe. Żeby się o tym przekonać warto odwiedzić nasz Lobby Bar.

Napisz do nas 

* wartości wymagane

Rezerwuj onlineRezerwuj

Newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter. Otrzymasz drogą elektroniczną informacje o aktualnych promocjach, rabatach i konkursach.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, by otrzymywać najnowsze informacje dotyczące ofert i wybierz jedną z korzyści.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij