Herbarium Hotel

W plenerze 

W Herbarium Hotel & SPA**** doskonałymi potrawami można się cieszyć również w plenerze. 

CHATY NA WODZIE
W sąsiedztwie wodospadu i zieleni, bezpośrednio nad stawami znajdują się nasze chaty na wodzie. Jedzenie na świeżym powietrzu pobudza apetyt i poprawia samopoczucie, szczególnie kiedy przed sobą mamy malowniczy widok na Jezioro Chomiąskie. Jest to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych oraz towarzyskich biesiad, które sprzyjają integracji. Chaty na wodzie pomieszczą odpowiednio do 30 i do 60 osób, są od siebie oddalone o 50m.

PIKNIKI
Zapraszamy do pięknego hotelowego parku, który urzeka swoją urodą i pozwala na chwilę odprężenia i zapomnienia. Teren przyległy do hotelu, razem z udogodnieniami umożliwia organizację pikników plenerowych jak i imprez na świeżym powietrzu w mniejszym, kameralnym gronie. Wysoka jakość usług i doskonałe kompozycje serwowanych potraw to gwarancja udanego pikniku w HERBARIUM Hotel&SPA****.

Napisz do nas 

* wartości wymagane

Rezerwuj onlineRezerwuj

Newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter. Otrzymasz drogą elektroniczną informacje o aktualnych promocjach, rabatach i konkursach.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, by otrzymywać najnowsze informacje dotyczące ofert i wybierz jedną z korzyści.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij