Herbarium Hotel

Wellness 

Saunarium składa się z niezwykle efektywnej sauny parowej z funkcją sauny błotnej, sauny infra-red – wykorzystującej promienie podczerwone, które działają bezpośrednio na zbolałe mięśnie, sauny fińskiej oraz sensorycznej wypoczywalni, wykorzystującej dobroczynne właściwości inhalacji solankowej i światła.

Zachwycający basen z panoramicznym widokiem na jezioro i imponujące jacuzzi pozwolą odreagować stresy i problemy dnia codziennego z dala od miejskiego zgiełku. Po kąpieli można się odprężyć w strefie relaksu słuchając szumu wody i podziwiając cudowne widoki za oknem.

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn. 9.11.2015r. w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U.2015, poz. 2016), badań wody dokonujemy według Harmonogramu Badania Wody Basenowej zatwierdzanego przez właściwy SANEPID na każdy, kolejny rok kalendarzowy. Badania te przeprowadza Laboratorium posiadające odpowiednie pozwolenia i certyfikaty.

Ocena roczna oraz ostatnie sprawozdania dostępne w zakładce "BASEN" u dołu strony.

 

Napisz do nas 

* wartości wymagane

Rezerwuj onlineRezerwuj

Newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter. Otrzymasz drogą elektroniczną informacje o aktualnych promocjach, rabatach i konkursach.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, by otrzymywać najnowsze informacje dotyczące ofert i wybierz jedną z korzyści.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij