Herbarium Hotel

#bezpieczneHerbarium  

W Herbarium Hotel & SPA zawsze był i jest najważniejszy dla nas nasz Gość i jego doświadczenia. Naszym priorytetem jest Państwa zdrowie i bezpieczeństwo. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, w świetle zmieniającej się sytuacji COVID-19, koncentrujemy się na zdrowiu i bezpieczeństwie wszystkich naszych Gości i współpracowników, bez uszczerbku na jakości Państwa doświadczeń podczas pobytu u nas.

Przestrzegamy wszystkich najnowszych zaleceń w dziedzinie zdrowia, wiodących światowych ekspertów i programów rządowych, w tym WHO, GIS, Ministerstwa Zdrowia, aby zmaksymalizować skuteczność naszej reakcji.

W celu zapewnienia dobrego samopoczucia naszym Gościom i współpracownikom podjęliśmy środki ostrożności i zaostrzyliśmy procedury dotyczące obchodzenia się z żywnością, dezynfekcją, higieną. Pragniemy, aby wszyscy nasi Goście mogli czuć się bezpiecznie podczas pobytu u nas.

Contact us 

* required

Book onlineBook

Newsletter

Subscribe to our free newsletter. You will receive information about current special offers, discounts and competitions by e-mail.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, by otrzymywać najnowsze informacje dotyczące ofert i wybierz jedną z korzyści.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close