Herbarium Hotel

Awards

Dyplom dla Kadry Hotelu HERBARIUM**** Hotel&SPA z okazji 25-lecia polskiej transformacji, w uznaniu za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości oraz zaangażowanie i wkład w rozwój gospodarki polskiej.

Janusz Piechociński, Minister Gospodarki
Zakończyła się IX edycja plebiscytu branżowego SPA Prestige Awards 2014/2015. Najważniejszym celem konkursu jest wyszczególnienie hoteli SPA & Wellness o ponadprzeciętnej obsłudze klienta w kategorii głównej oraz stworzonych subkategoriach. Wyniki poznaliśmy na uroczystej gali 31 marca 2015 w warszawskim hotelu Airport Okęcie. SPA Prestige Design Award otrzymał Herbarium Hotel & SPA w Chomiąży Szlacheckiej.
Spa Prestige Awards w kategorii SPA PRESTIGE DESIGN AWARD 2014/2015

"BUDOWA NA MEDAL POMORZA I KUJAW 2014" Grand Prix w kategorii obiekty modernizowane objęte ochroną konserwatora zabytków użyteczności publicznej / hotelowo-gastronomiczne.

BUDOWA NA MEDAL POMORZA I KUJAW 2014

"WNĘTRZE ROKU POMORZA I KUJAW 2014" w kategorii wnętrze w obiektach modernizowanych objętych ochroną konserwatora zabytków użyteczności publicznej hotelowo-gastronomiczne

WNĘTRZE ROKU POMORZA I KUJAW 2014

Szczególnie ważne Nagrody to te, które przyznają Nam Nasi goście. Spośród 174 obiektów, to właśnie Herbarium Hotel&SPA**** otrzymał I miejsce Perfect SPA nad jeziorami.

Perfet SPA 2016 - I miejsce Perfect SPA nad jeziorami

Już po raz dziesiąty w konkursie SPA PRESTIGE AWARDS wręczono nagrody dla najlepszych Hoteli SPA & Wellness i DAY SPA w Polsce.

I nagrodę Spa Prestige Awards 2016 w kategorii Najlepsze Destination SPA oraz wyróżnienie w kategorii Najlepsze Ślubne SPA w Polsce otrzymał Herbarium Hotel&SPA****.

Spa Prestiga Awards 2016 - Najlepsze Destination SPA w Polsce

Po raz kolejny to właśnie Nasi Goście dostrzegli magię Herbarium Hotel&SPA****, które położone jest w krainie 130 jezior.

Perfect SPA 2017 - Perfect SPA nad jeziorami

Zakończyła się kolejna, już XI edycja plebiscytu branżowego SPA Prestige Awards 2017. 

W wyniku głosowania publiczności oraz Jury I nagrodę SPA Prestige Awards 2017 w kategorii Najlepsze Ślubne SPA otrzymał Herbarium Hotel&SPA****.

I nagroda Spa Prestige Awards 2017 Najlepsze Ślubne SPA

Gala Beauty Stars to plebiscyt magazynu Gala wyróżniający wyjątkowe miejsca. Podczas Gali Beauty Stars 2017 Herbarium Hotel&SPA**** otrzymał miano Nejlepszego Miejsca Beauty 2017 w kategorii Hotele & SPA.

Gala Beauty Stars 2017 - Najlepsze Miejsce Beauty 2017 w kategorii Hotele & SPA

Już po raz dwunasty w konkursie SPA PRESTIGE AWARDS wręczono nagrody dla najlepszych Hoteli SPA & Wellness i DAY SPA w Polsce. Wyniki poznaliśmy na uroczystej Gali, która odbyła się 13 czerwca 2018 r. w hotelu Westin w Warszawie.

W wyniku głosowania publiczności oraz Jury Herbarium Hotel &SPA**** otrzymał:

  • I nagrodę SPA Prestige Awards 2018 - Najlepsze Ślubne i Romantyczne SPA,
  • wyróżnienie SPA Prestige Awards 2018 - Najlepszy Hotel SPA & Wellness
  • wyróżnienie SPA Prestige Awards 2018  - SPA PRESTIGE DESIGN
I nagroda Spa Prestige Awards 2018 Najlepsze Ślubne i Romantyczne SPA
Book onlineBook

Newsletter

Subscribe to our free newsletter. You will receive information about current special offers, discounts and competitions by e-mail.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, by otrzymywać najnowsze informacje dotyczące ofert i wybierz jedną z korzyści.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close