Herbarium Hotel

Wellness 

Saunarium składa się z niezwykle efektywnej sauny parowej z funkcją sauny błotnej, sauny infra-red – wykorzystującej promienie podczerwone, które działają bezpośrednio na zbolałe mięśnie, sauny fińskiej oraz senosrycznej wypoczywalni, wykorzystującej dobroczynne właściwości inhalacji solankowej i światła.

Zachwycający basen z panoramicznym widokiem na jezioro i imponujące jacuzzi z gorącą wodą pozwolą odreagować stresy i problemy dnia codziennego z dala od miejskiego zgiełku. Po kąpieli można się odprężyć w strefie relaksu słuchając szumu wody i podziwiając cudowne widoki za oknem.

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn. 9.11.2015r. w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U.2015, poz. 2016), w dniu 9.05.2017r., zgodnie z przyjętym Harmonogramem Badania Wody Basenowej Herbarium Hotel & SPA**** w Chomiąży Szlacheckiej 2 na rok 2017r., przeprowadzone były u nas badania wody basenowej, na podstawie których stwierdzono, że woda basenowa SPEŁNIA WYMAGANIA określone w w/w rozporządzeniu.

Rezerwuj onlineRezerwuj

Newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter. Otrzymasz drogą elektroniczną informacje o aktualnych promocjach, rabatach i konkursach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij