Herbarium Hotel

Nagrody

Dyplom dla Kadry Hotelu HERBARIUM**** Hotel&SPA z okazji 25-lecia polskiej transformacji, w uznaniu za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości oraz zaangażowanie i wkład w rozwój gospodarki polskiej.

Janusz Piechociński, Minister Gospodarki
Zakończyła się IX edycja plebiscytu branżowego SPA Prestige Awards 2014/2015. Najważniejszym celem konkursu jest wyszczególnienie hoteli SPA & Wellness o ponadprzeciętnej obsłudze klienta w kategorii głównej oraz stworzonych subkategoriach. Wyniki poznaliśmy na uroczystej gali 31 marca 2015 w warszawskim hotelu Airport Okęcie. SPA Prestige Design Award otrzymał Herbarium Hotel & SPA w Chomiąży Szlacheckiej.
Spa Prestige Awards w kategorii SPA PRESTIGE DESIGN AWARD 2014/2015

"BUDOWA NA MEDAL POMORZA I KUJAW 2014" Grand Prix w kategorii obiekty modernizowane objęte ochroną konserwatora zabytków użyteczności publicznej / hotelowo-gastronomiczne.

BUDOWA NA MEDAL POMORZA I KUJAW 2014

"WNĘTRZE ROKU POMORZA I KUJAW 2014" w kategorii wnętrze w obiektach modernizowanych objętych ochroną konserwatora zabytków użyteczności publicznej hotelowo-gastronomiczne

WNĘTRZE ROKU POMORZA I KUJAW 2014
Rezerwuj onlineRezerwuj

Newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter. Otrzymasz drogą elektroniczną informacje o aktualnych promocjach, rabatach i konkursach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij