Herbarium Hotel

Woda jonizowana 

Woda jonizowana - naturalny przeciwutleniacz

W Herbarium w wyjątkowy sposób dbamy o zdrowie naszych gości. Podczas pobytu w naszym Hotelu mogą oni skosztować zjonizowanej wody alkalicznej, która jest naturalnym przeciwutleniaczem, skutecznie usuwającym toksyny z organizmu.

Dlaczego woda jonizowana?

Woda alkaliczna na tle innych wód wyróżnia się wysoki PH (powyżej 7,5). Wysokie PH ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia - pozwala na utrzymanie prawidłowego bilansu zasadowo-kwasowego w organiźmie i wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie i witalność. Cząsteczki wody alkalicznej usprawniają proces wchłaniana składników odżywczych poprzez stopniowe wymywanie toksyn. Ze względu na unikalną zdolność o usuwania pozostałości kwaśnych z organizmu oraz neutralizowania szkodliwych wolnych rodników woda alkaliczna może pomóc w zapobieganiu chorobom. Jest ona dużym wsparciem dla osób dbających o zdrowie fizyczne i duchowe, chociaż sama nie jest lekiem.

Book onlineBook

Newsletter

Subscribe to our free newsletter. You will receive information about current special offers, discounts and competitions by e-mail.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close