Herbarium Hotel

#bezpieczneHerbarium  

W Herbarium Hotel & SPA zawsze był i jest najważniejszy dla nas nasz Gość i jego doświadczenia. Naszym priorytetem jest Państwa zdrowie i bezpieczeństwo. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, w świetle zmieniającej się sytuacji COVID-19, koncentrujemy się na zdrowiu i bezpieczeństwie wszystkich naszych Gości i współpracowników, bez uszczerbku na jakości Państwa doświadczeń podczas pobytu u nas.

Przestrzegamy wszystkich najnowszych zaleceń w dziedzinie zdrowia, wiodących światowych ekspertów i programów rządowych, w tym WHO, GIS, Ministerstwa Zdrowia, aby zmaksymalizować skuteczność naszej reakcji.

W celu zapewnienia dobrego samopoczucia naszym Gościom i współpracownikom podjęliśmy środki ostrożności i zaostrzyliśmy procedury dotyczące obchodzenia się z żywnością, dezynfekcją, higieną. Pragniemy, aby wszyscy nasi Goście mogli czuć się bezpiecznie podczas pobytu u nas.

Napisz do nas 

* wartości wymagane

Rezerwuj onlineRezerwuj

Newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter. Otrzymasz drogą elektroniczną informacje o aktualnych promocjach, rabatach i konkursach.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, by otrzymywać najnowsze informacje dotyczące ofert i wybierz jedną z korzyści.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij