Herbarium Hotel

Woda jonizowana 

Woda jonizowana - naturalny przeciwutleniacz

W Herbarium w wyjątkowy sposób dbamy o zdrowie naszych gości. Podczas pobytu w naszym Hotelu mogą oni skosztować zjonizowanej wody alkalicznej, która jest naturalnym przeciwutleniaczem, skutecznie usuwającym toksyny z organizmu.

Dlaczego woda jonizowana?

Woda alkaliczna na tle innych wód wyróżnia się wysoki PH (powyżej 7,5). Wysokie PH ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia - pozwala na utrzymanie prawidłowego bilansu zasadowo-kwasowego w organiźmie i wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie i witalność. Cząsteczki wody alkalicznej usprawniają proces wchłaniana składników odżywczych poprzez stopniowe wymywanie toksyn. Ze względu na unikalną zdolność o usuwania pozostałości kwaśnych z organizmu oraz neutralizowania szkodliwych wolnych rodników woda alkaliczna może pomóc w zapobieganiu chorobom. Jest ona dużym wsparciem dla osób dbających o zdrowie fizyczne i duchowe, chociaż sama nie jest lekiem.

Rezerwuj onlineRezerwuj

Newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter. Otrzymasz drogą elektroniczną informacje o aktualnych promocjach, rabatach i konkursach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij