Herbarium Hotel

Dzień dla zdrowia

Czyste jelita Czyste jelita

Oferta pobytu dziennego przeznaczona dla osób pragnących poprawić swoje samopoczucie poprzez uwolnienie jelita grubego z zalegających resztek pokarmowych w trakcie zabiegu hydrokolonoterapii oraz masażu limfatycznego poprawiającego krążenie krwi i limfy. Po zabiegu hydrokolonoterapii zapraszamy na koktail owocowo-warzywny dodatkowo wzmacniający efekt zabiegu.

 

 

 

Oferta pobytu dziennego przeznaczona dla osób pragnących poprawić swoje samopoczucie poprzez uwolnienie jelita grubego z zalegających resztek pokarmowych w trakcie zabiegu hydrokolonoterapii oraz masażu limfatycznego poprawiającego krążenie krwi i limfy. Po zabiegu hydrokolonoterapii zapraszamy na koktail owocowo-warzywny dodatkowo wzmacniający efekt zabiegu. Hydrokolonoterapia przywraca prawidłowe działanie przewodu pokarmowego (zwłaszcza wątroby) i ma dobroczynny wpływ na cały organizm. Przyspiesza przemianę materii, oczyszcza krew przez co wzmacnia tkankę łączną - budulec wielu narządów. Zabieg działa odmładzająco na skórę (poprawia się stan cery i znikają wypryski) oraz wszystkie organy, a w połączeniu z odpowiednią dietą regeneruje śluzówkę jelita pozwalając zabliźnić się mikrouszkodzeniom. Hydrokoloterapia wpływa na wzrost w jelitach populacji prawidłowej flory bakteryjnej niezbędnej do zapewnienia właściwego poziomu witamin i składników mineralnych. Zabieg sprzyja zrzuceniu wagi i likwidacji zaburzeń przemiany materii. W połączeniu z masażem pneumatycznym doskolane wpływa na oczyszczenie organizmu.

299zł /3 godziny Zobacz ofertę
Czysta skóra Czysta skóra

Zdrowa i czysta skóra jest przede wszystkim efektem oczyszczenia organizmu oraz przemyślanej diety. Problemy ze skórą twarzy i pojawienie się niedoskonałości może świadczyć o dużej ilości toksyn w organizmie. W walce z niedoskonałościami skóry niezwykle istotna jest detoksykacja organizmu, którą zapewni pakiet "Czysta skóra" zawierający zabieg hydrokolonotrapii (oczyszczania jelit) oraz specjalnie dobrany zabieg oczyszczania twarzy.

Oczyszczanie jelit polegające na usuwaniu złogów oraz złych kultur bakterii produkujących toksyny jest niezwykle ważnym krokiem w procesie detoksykacji. Najskuteczniejszym sposobem na oczyszczenie okrężnicy (jelita grubego) jest hydrokolonoterapia – zabieg, podczas którego w sposób całkowicie higieniczny, bezzapachowy i bezbolesny usuwamy złogi, sole metali ciężkich, grzyby, pleśnie, drożdżaki, pasożyty, konserwanty, produkty fermentacji i procesów gnilnych. Hydrokolonoterapia wyraźnie wpływa na poprawę cery a dodatkwo spłaszcza brzuch i pozbawia zbędnych kilogramów.

Specjalnie dobrany zabieg oczyszczający twarzy przeprowadzony w Herbal SPA dodatkowo wzmoni efekt oczyszczania, a koktail owocowo warzywny podany po zabiegu hydrokolonoterapii pozwoli na wzmocnienie efektu detoksykacji.

 

 

 

 

Zdrowa i czysta skóra jest przede wszystkim efektem oczyszczenia organizmu oraz przemyślanej diety. Problemy ze skórą twarzy i pojawienie się niedoskonałości może świadczyć o dużej ilości toksyn w organizmie. W walce z niedoskonałościami skóry niezwykle istotna jest detoksykacja organizmu, którą zapewni pakiet "Czysta skóra" zawierający zabieg hydrokolonotrapii (oczyszczania jelit) oraz specjalnie dobrany zabieg oczyszczania twarzy. Oczyszczanie jelit polegające na usuwaniu złogów oraz złych kultur bakterii produkujących toksyny jest niezwykle ważnym krokiem w procesie detoksykacji. Najskuteczniejszym sposobem na oczyszczenie okrężnicy (jelita grubego) jest hydrokolonoterapia – zabieg, podczas którego w sposób całkowicie higieniczny, bezzapachowy i bezbolesny usuwamy złogi, sole metali ciężkich, grzyby, pleśnie, drożdżaki, pasożyty, konserwanty, produkty fermentacji i procesów gnilnych. Hydrokolonoterapia wyraźnie wpływa na poprawę cery a dodatkwo spłaszcza brzuch i pozbawia zbędnych kilogramów. Specjalnie dobrany zabieg oczyszczający twarzy przeprowadzony w Herbal SPA dodatkowo wzmoni efekt oczyszczania, a koktail owocowo warzywny podany po zabiegu hydrokolonoterapii pozwoli na wzmocnienie efektu detoksykacji.        

380zł /3 godziny Zobacz ofertę

Newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter. Otrzymasz drogą elektroniczną informacje o aktualnych promocjach, rabatach i konkursach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij